22. Zátiší s kyticí - velký formát

Autor: Josef Svoboda
(1901)

1901 - 1945
Narodil se v Mariánských Lázních. Učil se u malíře E. Čiháka a grafiku u Alexandra de Piana. Studijní cesty pořádal po severní Africe, Francii, Turecku, Jugoslávii a Itálii. Věnoval se krajinomalbě.
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 85 cm, šířka: 75 cm, rámování: 101 x 94 cm

Konec aukce: 08.12.2019 18:21

Dosažená cena: 19 200 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Seznam příhozů (13)

19 200 Kč8.12.2019 17:09:56 (limit 8.12.2019 17:04:00)
18 700 Kč8.12.2019 17:09:56
18 200 Kč8.12.2019 17:09:49 (limit 8.12.2019 17:04:00)
17 700 Kč8.12.2019 17:09:49
17 200 Kč8.12.2019 17:04:00 (limit 8.12.2019 17:04:00)
16 700 Kč8.12.2019 17:04:00 (limit 8.12.2019 16:36:30)
12 100 Kč8.12.2019 17:02:54 (limit 8.12.2019 16:36:30)
11 600 Kč8.12.2019 17:02:54
11 100 Kč8.12.2019 17:02:39 (limit 8.12.2019 16:36:30)
10 600 Kč8.12.2019 17:02:39
10 100 Kč8.12.2019 16:36:30 (limit 8.12.2019 16:36:30)
9 800 Kč30.11.2019 17:55:19
9 500 Kč16.11.2019 17:30:32