Signováno vlevo dole, nově rámováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 32,5 cm, šířka: 34 cm, rámování: 36 x 37,8 cm
Konec aukce: 21.08.2023 18:01
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč