Bez poškození. Pálená hlína s glazurou.
Technika: Keramika
Výška: 25 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 15.01.2024 19:51
Dosažená cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč