Narodil se 28. 10. 1881 v Kutné hoře a zemřel 12. 6. 1929 v Praze, Dejvicích. Malíř, ilustrátor, karikaturista. Prvním učitelem na umělecko průmyslové škole v Praze mu byl E. K. Liška. Poté přešel na akademii výtvarného umění v Praze (Ženíšek) odtud odešel do Mnichova k prof. Stuckovi. Již za pobytu na umělecko průmyslové škole začal ilustrovat.
Signováno vpravo dole, zaskleno, u jednoho obrazu jsou mírné tečky u podpisu
Technika: Akvarel
Výška: 65,5 cm, šířka: 25 cm, rámování: 70,6 x 29,7 cm
Konec aukce: 17.01.2022 19:17
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 5 000 Kč