Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Akvarel
Výška: 37,7 cm, šířka: 48,2 cm, rámování: 64 x 76,3 cm
Konec aukce: 25.09.2023 19:11
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč