Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40,5 cm, šířka: 55,5 cm, rámování: 63 x 77 cm
Konec aukce: 19.01.2026 19:01
Dosažená cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (2)
| 2 700 Kč | 13.1.2026 15:21:51 |
| 2 500 Kč | 31.12.2025 19:37:03 |