54. Slovácký motiv

Autor: Vladimír Štěpánek
(1906)

Signováno PD.
Technika: Akvarel
Výška: 65 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 84 x 69 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:55

Dosažená cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (3)

3 400 Kč19.1.2026 18:50:14
3 200 Kč2.1.2026 11:48:41
3 000 Kč31.12.2025 19:36:16