Signováno PD.
Technika: Akvarel
Výška: 65 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 84 x 69 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:55
Dosažená cena: 3 400 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (3)
| 3 400 Kč | 19.1.2026 18:50:14 |
| 3 200 Kč | 2.1.2026 11:48:41 |
| 3 000 Kč | 31.12.2025 19:36:16 |