Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na lepence
Výška: 60,3 cm, šířka: 40,8 cm, rámování: 86 x 66,5 cm
Konec aukce: 09.01.2023 18:17
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 5 000 Kč