Technika: Olej na kartonu
Výška: 25,5 cm, šířka: 36 cm, rámování: 41,5 x 51,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 25.09.2023 18:34
Dosažená cena: 23 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (58)