Narodil se 28. 1. 1890 v Praze na Vinohradech. Malíř v Praze. Byl žákem umělecko průmyslové školy v Praze u prof. E. Dítěte, K. Maška a Schikanedra. Renovoval obrazy v kostelích na Žatecku, fresky v zámku Herbersteinském v Budini. Roku 1910 se vydal na studijní cesty po Itálii. Ve světové válce byl v zajetí v Rusku.
Signováno vlevo dole, na zadní straně autorský štítek
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 35 cm, šířka: 50 cm, rámování: 43 x 57,5 cm
Konec aukce: 16.08.2021 18:11
Dosažená cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč