Signováno vlevo dole, místy podřená malba.
Technika: Olej na plátně
Výška: 85,4 cm, šířka: 110,4 cm, rámování: 98,2 x 128,6 cm
Stav: Mírně poškozeno
Konec aukce: 29.05.2023 21:24
Dosažená cena: 8 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (28)