80. Týnice

Autor: Ota Bubeníček
(1871)

Obraz je zasklený.
Signováno vpravo dole.

Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Technika: Olej na kartonu
Výška: 36,5 cm, šířka: 46 cm, rámování: 44,5 x 58 cm

Konec aukce: 28.04.2019 19:22

Dosažená cena: 30 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Seznam příhozů (63)

30 500 Kč28.4.2019 19:17:59 (limit 28.4.2019 19:17:59)
30 000 Kč28.4.2019 19:17:59 (limit 28.4.2019 16:34:10)
28 000 Kč28.4.2019 19:14:52 (limit 28.4.2019 16:34:10)
27 500 Kč28.4.2019 19:14:52
27 000 Kč28.4.2019 16:52:48 (limit 28.4.2019 16:34:10)
26 500 Kč28.4.2019 16:52:48
26 000 Kč28.4.2019 16:52:38 (limit 28.4.2019 16:34:10)
25 500 Kč28.4.2019 16:52:38
25 000 Kč28.4.2019 16:34:10 (limit 28.4.2019 16:34:10)
24 500 Kč26.4.2019 12:50:40
24 000 Kč26.4.2019 12:50:37 (limit 24.4.2019 20:49:45)
24 000 Kč26.4.2019 12:50:36
23 500 Kč25.4.2019 19:14:49 (limit 24.4.2019 20:49:45)
23 000 Kč25.4.2019 19:14:49
22 500 Kč25.4.2019 19:14:44 (limit 24.4.2019 20:49:45)