Obraz je zasklený.
Signováno vpravo dole.
Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Obraz je zasklený.
Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 36,5 cm, šířka: 46 cm, rámování: 44,5 x 58 cm
Konec aukce: 28.04.2019 19:22
Dosažená cena: 30 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč