80. Týnice

Autor: Ota Bubeníček
(1871)

Obraz je zasklený.
Signováno vpravo dole.

Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Technika: Olej na kartonu
Výška: 36,5 cm, šířka: 46 cm, rámování: 44,5 x 58 cm

Konec aukce: 28.04.2019 19:22

Dosažená cena: 30 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Seznam příhozů (63)

15 000 Kč15.4.2019 17:41:23
14 500 Kč15.4.2019 17:41:20 (limit 4.4.2019 22:25:15)
14 500 Kč15.4.2019 17:41:20
14 000 Kč15.4.2019 17:41:15 (limit 4.4.2019 22:25:15)
13 500 Kč15.4.2019 17:41:15
13 000 Kč15.4.2019 17:41:10 (limit 4.4.2019 22:25:15)
12 500 Kč15.4.2019 17:41:10
12 000 Kč15.4.2019 17:41:06 (limit 4.4.2019 22:25:15)
11 500 Kč15.4.2019 17:41:06
11 000 Kč4.4.2019 22:25:05
10 500 Kč2.4.2019 12:25:23 (limit 29.3.2019 19:52:25)
10 500 Kč4.4.2019 22:25:05 (limit 29.3.2019 19:52:25)
10 000 Kč2.4.2019 12:25:23
9 700 Kč2.4.2019 12:25:18 (limit 29.3.2019 19:52:25)
9 400 Kč2.4.2019 12:25:18