80. Týnice

Autor: Ota Bubeníček
(1871)

Obraz je zasklený.
Signováno vpravo dole.

Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Technika: Olej na kartonu
Výška: 36,5 cm, šířka: 46 cm, rámování: 44,5 x 58 cm

Konec aukce: 28.04.2019 19:22

Dosažená cena: 30 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Seznam příhozů (63)

22 000 Kč25.4.2019 19:14:44
21 500 Kč25.4.2019 19:14:38 (limit 24.4.2019 20:49:45)
21 000 Kč25.4.2019 19:14:38
20 500 Kč24.4.2019 20:49:33
20 000 Kč21.4.2019 14:02:46
19 500 Kč21.4.2019 14:02:39 (limit 20.4.2019 10:34:44)
19 500 Kč21.4.2019 14:02:39
19 000 Kč21.4.2019 14:02:22 (limit 20.4.2019 10:34:44)
18 500 Kč21.4.2019 14:02:22
18 000 Kč21.4.2019 13:59:45 (limit 20.4.2019 10:34:44)
17 500 Kč21.4.2019 13:59:45
17 000 Kč21.4.2019 13:59:40 (limit 20.4.2019 10:34:44)
16 500 Kč21.4.2019 13:59:40
16 000 Kč20.4.2019 10:34:37
15 500 Kč16.4.2019 19:50:40