Signováno vpravo dole, originál
Technika: Olej na kartonu
Výška: 34,5 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 46 x 61 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 23.02.2020 18:07
Dosažená cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (56)