50. Vodní mlýn - 1905

Autor: Ota Bubeníček
(1871)

Obraz patří mezi autorovy významná díla z raného období

Signováno vlevo dole, původně adjustováno, originál, k obrazu je znalecký posudek
Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 36 cm, rámování: 39,5 x 43,5 cm

Konec aukce: 03.05.2021 18:49

Dosažená cena: 170 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (163)

17 500 Kč14.4.2021 08:16:58 (limit 9.4.2021 18:16:22)
17 000 Kč14.4.2021 08:16:58
16 500 Kč14.4.2021 08:16:53 (limit 9.4.2021 18:16:22)
16 000 Kč14.4.2021 08:16:53
15 500 Kč14.4.2021 07:52:03 (limit 9.4.2021 18:16:22)
15 000 Kč14.4.2021 07:52:03
13 200 Kč11.4.2021 06:54:52 (limit 9.4.2021 18:16:22)
12 700 Kč11.4.2021 06:54:52
12 200 Kč9.4.2021 18:48:31 (limit 9.4.2021 18:16:22)
11 700 Kč9.4.2021 18:48:30
11 200 Kč9.4.2021 18:48:23 (limit 9.4.2021 18:16:22)
10 700 Kč9.4.2021 18:48:23
10 200 Kč9.4.2021 18:48:19 (limit 9.4.2021 18:16:22)
9 900 Kč9.4.2021 18:48:19
9 600 Kč9.4.2021 18:48:13 (limit 9.4.2021 18:16:22)