50. Vodní mlýn - 1905

Autor: Ota Bubeníček
(1871)

Obraz patří mezi autorovy významná díla z raného období

Signováno vlevo dole, původně adjustováno, originál, k obrazu je znalecký posudek
Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 36 cm, rámování: 39,5 x 43,5 cm

Konec aukce: 03.05.2021 18:49

Dosažená cena: 170 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (163)

69 000 Kč3.5.2021 18:27:42
68 000 Kč3.5.2021 18:27:32
67 000 Kč3.5.2021 18:27:24
66 000 Kč3.5.2021 18:20:09
65 000 Kč3.5.2021 18:19:57
64 000 Kč3.5.2021 18:19:51
63 000 Kč3.5.2021 18:19:40
62 000 Kč3.5.2021 18:19:31
61 000 Kč3.5.2021 18:19:22
60 000 Kč3.5.2021 18:18:58
59 000 Kč3.5.2021 18:18:43
58 000 Kč3.5.2021 18:13:04
57 000 Kč3.5.2021 18:12:55
56 000 Kč3.5.2021 18:11:14
55 000 Kč3.5.2021 18:10:37