Obraz patří mezi autorovy významná díla z raného období
Signováno vlevo dole, původně adjustováno, originál, k obrazu je znalecký posudek
Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 36 cm, rámování: 39,5 x 43,5 cm
Konec aukce: 03.05.2021 18:49
Dosažená cena: 170 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (163)