39. Chalupa na Svratce

Autor: Ota Bubeníček
(1871)

Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 35 cm, šířka: 52 cm, rámování: 47 x 63,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 28.04.2019 18:38

Dosažená cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (35)

3 800 Kč5.4.2019 00:22:21
3 600 Kč1.4.2019 14:56:00
3 400 Kč29.3.2019 15:53:21
3 200 Kč25.3.2019 10:24:56
3 000 Kč23.3.2019 14:31:25