Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 35 cm, šířka: 52 cm, rámování: 47 x 63,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 28.04.2019 18:38
Dosažená cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč