36. Chalupa u potoka

Autor: Ota Bubeníček
(1871)

Zaskleno
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 34 cm, šířka: 51,5 cm, rámování: 45,5 x 63 cm

Konec aukce: 08.09.2019 18:35

Dosažená cena: 16 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (40)

5 400 Kč8.7.2019 18:11:14
5 100 Kč8.7.2019 15:59:43
4 900 Kč8.7.2019 15:18:52
4 700 Kč7.7.2019 22:49:17
4 500 Kč7.7.2019 17:32:34
4 300 Kč7.7.2019 12:38:33
4 100 Kč7.7.2019 08:37:20
3 900 Kč6.7.2019 21:06:34
3 700 Kč6.7.2019 18:12:36
3 500 Kč5.7.2019 08:56:42