Obraz je v původní adjustaci, nerozebíráno, zaskleno. Figurální motivy O.Bubeníčka jsou velmi vzácné.
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 19,5 cm, šířka: 16 cm, rámování: 44 x 39 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 15.01.2024 19:33
Dosažená cena: 11 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (22)