212. Chaloupky

Autor: Ota Bubeníček
(1871)

Významný malíř krajinář v Uhříněvsi. Touha po umělecké volnosti ho zavedla na pražskou akademii umění k Mařákovi a Ottenfeldovi v.l 1899-1904. (Tomanův slovník).
Obraz je za sklem
Signováno vpravo dole
Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Technika: Olej karton
Výška: 25,5 cm, šířka: 34 cm, rámování: 39,5 x 49 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 17.03.2019 21:35

Dosažená cena: 13 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 600 Kč

Seznam příhozů (34)

4 200 Kč31.1.2019 11:45:00
4 000 Kč30.1.2019 21:22:27
3 800 Kč30.1.2019 12:49:18
3 600 Kč22.1.2019 20:10:08