Významný malíř krajinář v Uhříněvsi. Touha po umělecké volnosti ho zavedla na pražskou akademii umění k Mařákovi a Ottenfeldovi v.l 1899-1904. (Tomanův slovník).
Obraz je za sklem
Signováno vpravo dole
Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Obraz je za sklem
Signováno vpravo dole
Technika: Olej karton
Výška: 25,5 cm, šířka: 34 cm, rámování: 39,5 x 49 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 17.03.2019 21:35
Dosažená cena: 13 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
Seznam příhozů (34)