19. Chalupy na Vysočině - větší formát

Autor: Ota Bubeníček
(1871)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 50,5 cm, šířka: 67,5 cm, rámování: 68,5 x 85,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.06.2022 18:29

Dosažená cena: 49 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (83)

27 500 Kč13.6.2022 12:42:53 (limit 13.6.2022 10:05:26)
27 000 Kč13.6.2022 12:42:53
26 500 Kč13.6.2022 12:42:31 (limit 13.6.2022 10:05:26)
26 000 Kč13.6.2022 12:42:31
25 500 Kč13.6.2022 12:42:29 (limit 13.6.2022 10:05:26)
25 000 Kč13.6.2022 12:42:29
24 500 Kč13.6.2022 10:05:26 (limit 13.6.2022 10:05:26)
24 000 Kč13.6.2022 10:05:26 (limit 31.5.2022 11:33:15)
22 400 Kč6.6.2022 18:53:06 (limit 31.5.2022 11:33:15)
21 900 Kč6.6.2022 18:53:06
21 400 Kč6.6.2022 18:52:57 (limit 31.5.2022 11:33:15)
20 900 Kč6.6.2022 18:52:57
20 400 Kč6.6.2022 18:52:53 (limit 31.5.2022 11:33:15)
19 900 Kč6.6.2022 18:52:53
19 400 Kč6.6.2022 18:52:48 (limit 31.5.2022 11:33:15)