19. Chalupy na Vysočině - větší formát

Autor: Ota Bubeníček
(1871)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 50,5 cm, šířka: 67,5 cm, rámování: 68,5 x 85,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.06.2022 18:29

Dosažená cena: 49 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (83)

34 500 Kč13.6.2022 18:16:05 (limit 13.6.2022 18:16:05)
34 000 Kč13.6.2022 18:15:11
33 500 Kč13.6.2022 17:36:37
33 000 Kč13.6.2022 15:01:24
32 900 Kč13.6.2022 15:01:24 (limit 13.6.2022 10:05:26)
32 500 Kč13.6.2022 15:01:22 (limit 13.6.2022 10:05:26)
32 000 Kč13.6.2022 15:01:22
31 500 Kč13.6.2022 15:01:20 (limit 13.6.2022 10:05:26)
31 000 Kč13.6.2022 15:01:20
30 500 Kč13.6.2022 12:43:03 (limit 13.6.2022 10:05:26)
30 000 Kč13.6.2022 12:43:03
29 500 Kč13.6.2022 12:43:01 (limit 13.6.2022 10:05:26)
29 000 Kč13.6.2022 12:43:01
28 500 Kč13.6.2022 12:42:59 (limit 13.6.2022 10:05:26)
28 000 Kč13.6.2022 12:42:59