19. Chalupy na Vysočině - větší formát

Autor: Ota Bubeníček
(1871)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 50,5 cm, šířka: 67,5 cm, rámování: 68,5 x 85,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.06.2022 18:29

Dosažená cena: 49 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (83)

42 000 Kč13.6.2022 18:21:10
41 500 Kč13.6.2022 18:21:06 (limit 13.6.2022 18:16:05)
41 000 Kč13.6.2022 18:21:06
40 500 Kč13.6.2022 18:17:34 (limit 13.6.2022 18:16:05)
40 000 Kč13.6.2022 18:17:34
39 500 Kč13.6.2022 18:17:29 (limit 13.6.2022 18:16:05)
39 000 Kč13.6.2022 18:17:29
38 500 Kč13.6.2022 18:17:28 (limit 13.6.2022 18:16:05)
38 000 Kč13.6.2022 18:17:28
37 500 Kč13.6.2022 18:17:26 (limit 13.6.2022 18:16:05)
37 000 Kč13.6.2022 18:17:26
36 500 Kč13.6.2022 18:17:24 (limit 13.6.2022 18:16:05)
36 000 Kč13.6.2022 18:17:24
35 500 Kč13.6.2022 18:17:21 (limit 13.6.2022 18:16:05)
35 000 Kč13.6.2022 18:17:21