Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 27,8 cm, šířka: 38,2 cm, rámování: 44,8 x 55,2 cm
Konec aukce: 29.05.2023 18:21
Dosažená cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (54)