16. Blaník od Vosné u Mladé Vožice

Autor: Ota Bubeníček
(1871)

Signováno vpravo dole, na zadní straně přípis, originál, k dílu je znalecký posudek
Technika: Olej na kartonu
Výška: 25,5 cm, šířka: 35,5 cm, rámování: 44 x 54 cm

Konec aukce: 14.09.2021 18:28

Dosažená cena: 24 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (58)

11 200 Kč9.9.2021 20:26:57
10 700 Kč9.9.2021 20:26:55 (limit 9.9.2021 17:47:42)
10 200 Kč9.9.2021 20:26:55
9 900 Kč9.9.2021 20:26:51 (limit 9.9.2021 17:47:42)
9 600 Kč9.9.2021 20:26:51
9 300 Kč9.9.2021 20:26:49 (limit 9.9.2021 17:47:42)
9 000 Kč9.9.2021 20:26:49
8 700 Kč9.9.2021 20:26:46 (limit 9.9.2021 17:47:42)
8 400 Kč9.9.2021 20:26:46
8 100 Kč9.9.2021 17:47:37
7 800 Kč7.9.2021 18:30:21
7 500 Kč7.9.2021 07:11:11
7 200 Kč7.9.2021 06:54:11
6 900 Kč5.9.2021 16:18:33
6 600 Kč2.9.2021 10:19:32