Zaskleno
Signováno vpravo dole
Zaskleno
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 24,5 cm, šířka: 32 cm, rámování: 40,5 x 47,7 cm
Konec aukce: 23.06.2019 18:12
Dosažená cena: 11 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč