Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Technika: Olej karton
Výška: 26 cm, šířka: 35,5 cm, rámování: 39,5x49,5
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 21:48
Dosažená cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (30)