115. Chalupy u rybníka

Autor: Ota Bubeníček
(1871)

Kategorie: Olej na kartonu

Signováno vlevo dole. Zaskleno.

Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Technika: Olej karton
Výška: 26 cm, šířka: 35,5 cm, rámování: 39,5x49,5
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.12.2018 21:48

Dosažená cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (30)

6 600 Kč1.12.2018 17:03:44
6 300 Kč30.11.2018 23:44:25 (limit 30.11.2018 23:44:25)
6 000 Kč30.11.2018 22:31:54
5 700 Kč26.11.2018 21:57:54
5 400 Kč22.11.2018 16:16:39
5 100 Kč21.11.2018 08:43:30
4 900 Kč21.11.2018 08:43:23 (limit 20.11.2018 20:57:08)
4 900 Kč21.11.2018 08:43:31 (limit 20.11.2018 20:57:08)
4 700 Kč21.11.2018 08:43:23
4 500 Kč21.11.2018 08:43:06 (limit 20.11.2018 20:57:08)
4 300 Kč21.11.2018 08:43:05
4 100 Kč21.11.2018 08:42:57 (limit 20.11.2018 20:57:08)
3 900 Kč21.11.2018 08:42:57
3 700 Kč20.11.2018 20:57:08 (limit 20.11.2018 20:57:08)
3 500 Kč20.11.2018 15:22:04