11. Chalupy na Vysočině - větší formát

Autor: Ota Bubeníček
(1871)

Původní krásný stav.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50,5 cm, šířka: 67,5 cm, rámování: 68,5 x 85,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.12.2022 20:23

Dosažená cena: 45 700 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (75)

16 200 Kč22.11.2022 18:55:05
15 700 Kč22.11.2022 16:37:43
15 200 Kč20.11.2022 07:07:01
14 700 Kč20.11.2022 00:10:18
14 200 Kč19.11.2022 18:16:39
13 700 Kč19.11.2022 17:46:14
13 200 Kč16.11.2022 07:03:06
12 700 Kč11.11.2022 17:11:55
12 200 Kč11.11.2022 16:50:13
9 200 Kč11.11.2022 09:06:46
8 900 Kč11.11.2022 07:10:39
5 900 Kč7.11.2022 20:18:06
5 600 Kč7.11.2022 19:18:39
5 300 Kč6.11.2022 17:11:14
5 000 Kč6.11.2022 08:15:48