11. Chalupy na Vysočině - větší formát

Autor: Ota Bubeníček
(1871)

Původní krásný stav.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50,5 cm, šířka: 67,5 cm, rámování: 68,5 x 85,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.12.2022 20:23

Dosažená cena: 45 700 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (75)

30 700 Kč5.12.2022 19:44:01
30 200 Kč5.12.2022 19:43:20
29 700 Kč5.12.2022 19:42:37
29 200 Kč5.12.2022 19:41:56
28 700 Kč5.12.2022 19:41:43
28 200 Kč5.12.2022 19:41:38
27 700 Kč5.12.2022 19:40:01
27 200 Kč5.12.2022 19:39:53
26 700 Kč5.12.2022 19:38:23
26 200 Kč5.12.2022 19:37:00
25 700 Kč5.12.2022 19:34:49
25 200 Kč5.12.2022 18:23:14
25 000 Kč5.12.2022 18:23:14 (limit 5.12.2022 17:15:53)
24 700 Kč5.12.2022 18:23:11 (limit 5.12.2022 17:15:53)
24 200 Kč5.12.2022 18:23:11