Původní krásný stav.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50,5 cm, šířka: 67,5 cm, rámování: 68,5 x 85,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.12.2022 20:23
Dosažená cena: 45 700 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (75)