Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej karton
Výška: 34,5 cm, šířka: 50 cm, rámování: 47,5 x 63, sklo
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 21:32
Dosažená cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč