104. Chaloupky

Autor: Ota Bubeníček
(1871)

Kategorie: Olej na kartonu

Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Signováno vpravo dole
Technika: Olej karton
Výška: 34,5 cm, šířka: 50 cm, rámování: 47,5 x 63, sklo
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.12.2018 21:32

Dosažená cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (32)

8 900 Kč25.11.2018 15:39:34
8 600 Kč23.11.2018 15:28:16
8 300 Kč22.11.2018 16:15:18
8 000 Kč22.11.2018 16:15:04 (limit 21.11.2018 14:59:01)
8 000 Kč22.11.2018 16:15:03
7 700 Kč21.11.2018 23:16:40 (limit 21.11.2018 14:59:01)
7 400 Kč21.11.2018 23:16:40
7 100 Kč21.11.2018 23:16:30 (limit 21.11.2018 14:59:01)
6 800 Kč21.11.2018 23:16:30
6 500 Kč21.11.2018 23:16:19 (limit 21.11.2018 14:59:01)
6 200 Kč21.11.2018 23:16:19
5 900 Kč21.11.2018 23:16:11 (limit 21.11.2018 14:59:01)
5 600 Kč21.11.2018 23:16:11
5 300 Kč21.11.2018 23:15:55 (limit 21.11.2018 14:59:01)
5 000 Kč21.11.2018 23:15:55 (limit 21.11.2018 23:15:55)