Signováno vlevo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 33 cm, šířka: 50 cm, rámování: 52 x 68,5 cm
Konec aukce: 24.04.2023 18:11
Dosažená cena: 30 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč