10. Venkovské stavení

Autor: Ota Bubeníček
(1871)

Signováno vlevo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 33 cm, šířka: 50 cm, rámování: 52 x 68,5 cm

Konec aukce: 24.04.2023 18:11

Dosažená cena: 30 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (61)

23 100 Kč24.4.2023 17:02:26
22 600 Kč24.4.2023 17:02:23 (limit 24.4.2023 14:44:22)
22 100 Kč24.4.2023 17:02:23
21 600 Kč23.4.2023 08:21:32 (limit 20.4.2023 14:41:40)
21 100 Kč23.4.2023 08:21:32
20 600 Kč23.4.2023 08:21:25 (limit 20.4.2023 14:41:40)
20 100 Kč23.4.2023 08:21:25
19 600 Kč22.4.2023 20:24:28 (limit 20.4.2023 14:41:40)
19 100 Kč22.4.2023 20:24:28
18 600 Kč20.4.2023 15:59:07 (limit 20.4.2023 14:41:40)
18 100 Kč20.4.2023 15:59:07
17 600 Kč20.4.2023 14:41:23
17 100 Kč10.4.2023 10:58:38
16 600 Kč10.4.2023 05:13:13
16 100 Kč3.4.2023 18:43:42