149. Dáma

Autor: Karel Šimůnek
(1869)

Signováno vlevo dole, datováno 1929. Původní rámování, zaskleno.
Karel Šimůnek
Narodil se 31. 8. 1869 v Berouně a zemřel 19. 7. 1942 v Praze.
Malíř ilustrátor – akvarelista.
Byl žákem pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Vynikl jako tvůrce plakátů a scénárista Národního divadla. Pět let řídil Topičův salon, byl ilustrátorem a akvarelistou Maroldova typu, kterému se svým mistrovstvím v akvarelu vyrovnal.
Technika: Akvarel
Výška: 48,5 cm, šířka: 33 cm, rámování: 51 x 35,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 23.02.2020 20:28

Dosažená cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (6)

2 400 Kč23.2.2020 17:29:35
2 200 Kč23.2.2020 17:29:06 (limit 22.2.2020 16:18:35)
2 100 Kč23.2.2020 17:29:06
1 900 Kč22.2.2020 16:18:35 (limit 22.2.2020 16:18:35)
1 700 Kč20.2.2020 11:56:56
1 500 Kč3.2.2020 21:51:01