Signováno tužkou vpravo dole, nově rámováno, zaskleno.
Výška: 32,2 cm, šířka: 38,6 cm, rámování: 49 x 54,3 cm
Konec aukce: 09.01.2023 21:54
Dosažená cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
1 000 Kč | 8.1.2023 21:39:39 |