Signováno vpravo dole, zaskleno.
Výška: 19,8 cm, šířka: 25,5 cm, rámování: 35,5 x 39,5 cm
Konec aukce: 29.05.2023 21:42
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč