Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 43,5 cm, šířka: 60 cm, rámování: 48 x 65,5 cm
Konec aukce: 19.01.2026 20:03
Dosažená cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
| 5 000 Kč | 19.1.2026 12:00:16 |