124. Přímořská krajina

Autor: Zdeněk Sigmund
(1924)

Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 43,5 cm, šířka: 60 cm, rámování: 48 x 65,5 cm

Konec aukce: 19.01.2026 20:03

Dosažená cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

5 000 Kč19.1.2026 12:00:16