Narodil se 28. 6. 1854 v Jindřichově Hradci a zemřel 17. 6. 1912 v Praze - Bubenči. Pohřben v Bystřici pod Hostýnem. Malíř v Praze, profesorem na akademii umění v Praze. Vstoupil na malířskou akademii, kde po 4 přípravných letech vstoupil do ateliéru M. Trenkwalda a studoval u něho. Tam studoval antiku, kreslil akty.
Signováno vlevo na boku, zaskleno, na zadní straně přípis manželky autora
Technika: Akvarel
Výška: 59,5 cm, šířka: 40 cm, rámování: 91,5 x 72,5 cm
Konec aukce: 06.12.2021 20:27
Dosažená cena: 25 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (49)