136. Díťař - studie

Autor: Hanuš Schwaiger
(1854)

Narodil se 28. 6. 1854 v Jindřichově Hradci a zemřel 17. 6. 1912 v Praze - Bubenči. Pohřben v Bystřici pod Hostýnem. Malíř v Praze, profesorem na akademii umění v Praze. Vstoupil na malířskou akademii, kde po 4 přípravných letech vstoupil do ateliéru M. Trenkwalda a studoval u něho. Tam studoval antiku, kreslil akty.
Signováno vlevo na boku, zaskleno, na zadní straně přípis manželky autora
Technika: Akvarel
Výška: 59,5 cm, šířka: 40 cm, rámování: 91,5 x 72,5 cm

Konec aukce: 06.12.2021 20:27

Dosažená cena: 25 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (49)

18 000 Kč6.12.2021 20:13:12 (limit 6.12.2021 20:03:49)
17 500 Kč6.12.2021 20:13:12
17 000 Kč6.12.2021 20:10:08 (limit 6.12.2021 20:03:49)
16 500 Kč6.12.2021 20:10:08
16 000 Kč6.12.2021 20:03:39
15 500 Kč5.12.2021 09:58:43
15 000 Kč5.12.2021 09:58:40 (limit 2.12.2021 13:30:04)
14 600 Kč5.12.2021 09:58:40
14 100 Kč5.12.2021 09:58:38 (limit 2.12.2021 13:30:04)
13 600 Kč5.12.2021 09:58:38
13 100 Kč5.12.2021 09:58:36 (limit 2.12.2021 13:30:04)
12 600 Kč5.12.2021 09:58:36
12 100 Kč5.12.2021 09:58:33 (limit 2.12.2021 13:30:04)
11 600 Kč5.12.2021 09:58:33
11 100 Kč5.12.2021 09:58:31 (limit 2.12.2021 13:30:04)