3. Zdvořilá gratulace - velký formát

Autor: Jiří Šalamoun
(1935)

Technika: Barevná litografie
Výška: 60 cm, šířka: 40 cm, rámování: 79,5 x 59 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:22

Dosažená cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (14)

4 100 Kč19.1.2026 18:17:09 (limit 19.1.2026 18:14:22)
3 900 Kč19.1.2026 18:17:09
3 700 Kč19.1.2026 18:13:32 (limit 19.1.2026 18:11:35)
3 500 Kč19.1.2026 18:13:32
3 300 Kč19.1.2026 18:09:35 (limit 19.1.2026 18:04:59)
3 100 Kč19.1.2026 18:09:35
2 900 Kč19.1.2026 18:06:44 (limit 19.1.2026 18:04:59)
2 700 Kč19.1.2026 18:06:44
2 500 Kč19.1.2026 18:04:59 (limit 19.1.2026 18:04:59)
2 300 Kč19.1.2026 18:02:41
2 100 Kč19.1.2026 18:00:06
1 900 Kč19.1.2026 17:57:46
1 700 Kč9.1.2026 13:19:50 (limit 9.1.2026 13:19:50)
1 500 Kč17.12.2025 10:02:10