Signováno UD.
Technika: Barevná litografie
Výška: 53,5 cm, šířka: 37 cm, rámování: 75,5 x 50,5 cm
Konec aukce: 19.01.2026 20:19
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč