140. Tři postavy

Autor: Pavel Roučka
(1942)

Kategorie: Grafiky

Signováno UD.
Technika: Barevná litografie
Výška: 53,5 cm, šířka: 37 cm, rámování: 75,5 x 50,5 cm

Konec aukce: 19.01.2026 20:19

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 1 500 Kč