Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 50 cm, šířka: 70,5 cm, rámování: 63,6 x 84,2 cm
Konec aukce: 11.12.2023 19:07
Dosažená cena: 13 300 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (27)