4. Lokomotivy - velký formát

Autor: Jaroslav Ronek
(1892)

Technika: Olej na plátně
Výška: 70,5 cm, šířka: 100 cm, rámování: 86 x 116 cm

Konec aukce: 05.12.2022 19:42

Dosažená cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (36)

7 600 Kč11.11.2022 07:11:41
6 600 Kč11.11.2022 07:11:41 (limit 8.11.2022 19:52:02)
4 100 Kč8.11.2022 19:52:02 (limit 8.11.2022 19:52:02)
3 900 Kč7.11.2022 19:18:09
3 700 Kč6.11.2022 17:10:37
3 500 Kč6.11.2022 08:15:21