Studoval soukromě u profesora Reisnera a profesora Preislera v Praze. Maloval se zálibou zvláště lokomotivy a průmyslové objekty, technické náměty. Nejčastějším námětem jeho obrazů byla lokomotiva (Tomanův slovník).
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej karton
Výška: 31,5 cm, šířka: 48 cm, rámování: 43 x 59 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.03.2019 20:19
Dosažená cena: 7 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč