1887, Varšava, Polsko - 1942, Mauthausen, Rakousko
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na překližce
Výška: 20 cm, šířka: 30 cm, rámování: 26 x 36 cm
Konec aukce: 30.11.2020 19:19
Dosažená cena: 5 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč